همایش «نقش نماز در دفاع مقدس» برگزار می شود

مهلت ارسال آثار به همایش «نقش نماز در دفاع مقدس» تمدید شد


دبیر ستاد همایش «نقش نماز در دفاع مقدس» از تمدید زمان ارسال آثار علاقه‌مندان به این همایش خبر داد.

سردار رضا محمدسلیمانی با اعلام این خبر و با اشاره به نقش ارتباط معنوی رزمندگان با خداوند و توسل آنها به اهل بیت(ع) در دفاع‌مقدس، گفت: رزمندگان در سایه توجه به نماز و ولایت، حماسه‌آفرینی کردند.

وی افزود: ملت بزرگ ایران اسلامی نیز در جنگ تحمیلی، با بهره‌گیری از سلاح ایمان در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان پیروز شد.

وی بر لزوم پاس‌داشت حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اشاره کرد و گفت: باید یادگاران سال‌های دفاع مقدس از جمله فرماندهان و بسیجیان، این حماسه‌آفرینی‌ها را بیان کنند و نویسندگان نیز آنها را به صورت هنرمندانه به رشته تحریر درآورند.

سردار محمدسلیمانی گفت: همایش «نقش نماز در دفاع مقدس»، همزمان با سالروز شهادت سیدالساجدین(ع) در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار می‌شود و با توجه استقبال نویسندگان سراسر کشور، زمان ارسال آثار به ویژه مقاله به این همایش، تا دهم آذرماه آینده تمدید شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در زمینه‌های «داستان کوتاه»، «وبلاگ‌نویسی»،«خاطره» و «عکس و نقاشی»، به ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد- بلوار آیت‏‌الله کاشانی- ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری یا شهرکرد- میدان امام حسین(ع)- سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع)- معاونت روابط عمومی و تبلیغات و یا به نشانی اینترنتی: ravabetomomi.sepahcharmahalb@gmail.com ارسال کنند.

/ 0 نظر / 56 بازدید